UA-165698096-1

ECEM UCAR

Profesyonel Yaşam/Eğitim/Öğrenci Koçu ve Spritüel Danışman 

Merhaba,ben Ecem Ucar 

Kişisel deneyimlerimden ve hayat tecrübemden yola çıkarak, sizlere öncelikle olarak şunları belirtmek istiyorum.

Hepimiz bazen sıkıntılı dönemlerden geçeriz ve bir rehbere ihtiyaç duyarız.Bazen , gereken desteği ailemizden bekleriz bulamayıncada kendimizce küseriz ,bazen bir arkadaşımıza tutunmak isteriz ve  çoğunlukla aradığımızı bulamayız.Halbuki onlar suçlu değildir,sadece sizi ayağa kaldırabilecek yeteneğe donanıma ve güce sahip değillerdir.Böyle zamanlarda seçiminiz ne olursa olsun (Psikolog-Psikiyatr-Yaşam Koçu veya Spritüel Danışman)profesyonel bir yardım almanız sizin için çok faydalı olucaktır.Hayatımızın saniyeleri dahi önemlidir.Bazen kritik anlarımızda bizim adımıza en doğru kararları alabilecek,hayatımızın  dağılmasına müsade etmeden toparlayabilcek belki bir dublöre ihtiyaç duyarız.Doğru seçimler bizi doğru yerlere taşır.Sitemin, sizlere  maksimum düzeyde faydalı olmasını temenni ediyorum.İhtiyaç duyguğunuzda ,benimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Kanatlanıp uçmanız dileğimle.

EĞİTİMLERİM

*Profesyonel Yaşam Koçluğu(Düzce Üniversitesi)

*Profesyonel Eğitim ve Öğrenci Koçluğu(Düzce Üniversitesi)

-Spritüel Danışmanlık ve Koçluk 

(ENERJİ-ARINMA-İLİŞKİLER-BEREKET ÇALIŞMALARI-ŞİFA)

ÇALIŞMALARIM

Zikirler

Doğru zaman,doğru saat ve kuralına uygun zikir çalışmalarım ve tecrübemle yanınızdayım.Zikir kombinasyolanları ile mucizeler yaratabilirsiniz.

***Doğru zikir,kişide arzu edilen enerjiyi açiğa çıkarır.

***Dileklerimizin gerçekleşmesinde,doğru zikir kombinasyonları ve güçlendirici esmaları seçmek çok önemlidir.

Tütsülerin kullanımı

Dua ederken, tütsü yakmak bir keyiftir.Meleklerimiz güzel kokuyu çok sever ve dualarımıza icabet ederler.Sihirli Takvimimde, her güne özel tütsü paylaşımlarımı takip etmenizi öneririm.

***Tütsülerin hangi duayla yada ritüelle kullanılacağı konusunda zorlanıyorsanız, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Astroloji

Gökyüzü herkez için bir rehber gibidir, aynı zamanda genellenemicek kadarda kişiseldir.Benim için farkındalık yaratan bu alanda, 10 yılı aşkın süredir kendimi geliştirmekteyim.

Spritüel yaşam ve spritüel çalışmalarım

Spritüel demek,

Benim için, ruhumuzu huzura kavuşturmayı bilmek ve kendimizle barışık yaşamayı seçmek demektir.

En çok tecrübe ettiğim çalışmalarım

ENERJİ-ARINMA-BEREKET ÇALIŞMALARI-ŞİFA-İLİŞKİLER-İSTEKLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRME YOLLARI-POZİTİF DÜŞÜNME

Spritüel alanda gönüllü bir araştırmacıyım ve gelişimim hiç bitmeyecek gibi hissediyorum.Spritüel her konuda, çekinmeden benimle iletişim kurabilirsiniz.Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Herşey için mutlaka bir çözüm yolu vardır.

Geçmişi şifalandırma ve şifa çalışmaları

Bu özel alanda, sayısız tecrübelerime dayanarak sizlere şunu ifade etmek istiyorum.

Hayatta hepimiz hatalar yapabiliriz.Herşeyin maddi yada manevi bir bedeli vardır ve herkezin atalarından gelen bir karması.Geçmişi şifalandırmak aynı zamanda, geleceğinizide şifalandırmanız demektir.Geçmişi şifalandırma ve farklı konularda şifa çalışmalarımla, rehberiniz olmak isterim.Çekinmeden benimle iletişim kurabilirsiniz.

Ay takvimi

Ay takvimine göre,belki yıllardır yaşıyorum ve bunun ne kadar konforlu bir şey olduğunu sizlerlede paylaşmak istedim.Sihirli takvim içinde verdiğim, ayla ilgili bilgileri takip edebilirsiniz.

Sihirli Dualarım

Dua etmek benim için her zaman bir keyif ve rahatlatıcı bir meditasyon olmuştur.Tecrube ettiğim,üstünde çalıştıgım özel dualarımı sizlerle sitemde paylaşmaya devam edeceğim.

***Sizlerle paylaştığım ve bundan sonra paylaşıcağım herşey tecrübe ettiğim denenmiş şeyler olucaktır.Sitemin size farkındalık ve mutluluk getirmesini umuyorum.

Sevgiyle kalın...

 

 

 

SPONSORLAR