UA-165698096-1
CUMA (Venüs-Zühre)

CUMA (Venüs-Zühre)

*** Venüs, kadını temsil eden iki gezegenden biridir. Sevgi, güzellik, sanat, uyum ve minik şanslar Venüs ile ilgilidir. Venüs güzel olan her şeyi temsil eder,pahalı zevkler, güzel giyinme, hoş kokular ve cazibe.

AY BURCU: Yay,elementi Ateş.Neşemizin ve enerjimizin artıcağı bir gün.

 GÜNÜN GEZEGENİ: Venüs(Eski dilde zühre sevgi yıldızı)

HİCRİ AY:Ramazan 15,açık bir gündür(En doğrusunu Allah bilir)

AY FAZI:Dolunay,enerji çok yoğun olduğu için gerginliğe sebebiyet verebilir.

 AYIN MENZİLİ:Şevle, zor işler için tavsiye edilir.Fakat olumsuz etkileride vardır.Toprak ve mülk işlerinde olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

AY FAZINA GÖRE:Yıpranmış ve dökülen saçlarınıza bakım yapabilirsiniz.

 GÜNÜN OLUMLAMASI: Bir hayatım var ve onu kendimi mutlu etmek için harcayacağım.

NİYET: Bugün, mükemmel aşkı ve sevgiyi yaşamayı seçiyorum.Sevgiyi hayatıma kolayca çekiyorum ve bunun için aracı tüm meleklere teşekkür ediyorum.(Bu niyet için mükemmel bir gün)

GÜNÜN RENGİ:Sevgi ve huzurun rengi yeşildir.Rahatlatıcı etkisini özellikle bugün gosterir.

SİHİRLİ BİR NOT:Kıvırcık nane, kötü şans ve kıskançlığa karşı koruma sağlar. Refahınız için çok iyidir ve ekonomik refahı da etkilediğine inanılır.

TÜTÜSÜLERİ KEŞFEDİN:Vanilya/ Tatlı ve yumuşak bir kokudur. Gülümsetir, mutluluk verir. Afrodizyak etkisi ile cezbedici bir kokuya sahiptir. Yeni iş yeri açanlar için de öneririm. Meditasyon çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Sevgi ve şevkat hisleriyle dolmak için mutlaka deneyin.

CUMA GÜNÜNÜN ENERJİSİNE UYGUN ÇEKİLECEK ZİKİRLER

 YA-GAFFAR(1281)Bağışlanmak için Ya Gaffar zikrine devam edenler günahlarından affolunur.

YA VEHHAB (14) :Karşılıksız ve sebepsiz olarak bolca ihsan eden rızk veren, ikram ve hediye eden. Dua ederken 7 kez Ya vehhab denirse duanın kabulune vesiledir.

YA REZZAK (308) : Dilediğine bol bol rızk veren ,rızka muhtaç olan bütün mahlukata rızkını veren. Borçtan ve maddi sıkıntıdan kurtulmak için okunur. Ya Rezzak zikrine devam eden kimsenin maddi isteği kısa sürede yerine gelir. 

YA BASİT (72) : Lütuf ve hikmetiyle istediğinin rızkını genişletip açan darlık ve sıkıntıdan kurtaran Hergün 72 kez okuyan kimseyi herkes sever sayar.Kapalı kapılar açılır.

YA LATİF (129) : Lütfu ve keremi bol olan ve ihsanı sınırsız olan.İstek ve dileklerin kabulü için okunur. Çok güçlü bir esmadır aşk acısına iyi gelir.İçinden çıkılmaz durumlar için bol bol okuyun.

YA GAFUR(1286)Kullarının günahlarını örten,onları cezalandırmayan,bağışı bol olan. Günahların affı ve kötü ahlaktan uzaklaşmak için okunur.

YA-HASİB(80)Tüm varlıkların hayatları boyunca yaptıkları gizli açık her şeyi kayıt altında tutan, hesabı gören. İşlerinde zorlukla karşılaşan kimseler bu esmayı okumaya devam ederlerse hayırlı kapılar açılır. Duaların kabulü için de etkilidir.

YA KERİM (270) Cömert, iyilik sever, ikramı bol olan.Özellikle kadınlar güzellik ve şans için okusun.Kadınlar için çok faydalıdır. Bu isme devam eden sevdiğiyle kavuşur.

YA RAKİB (312) : Bütün varlıkları görüp gözeten kendisinden hiç bir şey gizli kalmayan. Hergün okumaya devam eden kimse bol mala kavuşur. Hamile olanlar kolay doğum için okuyabilirsiniz.

YA HAKİM (78) : Hikmet sahibi olan, her şeyi yerli yerinde yapan. Hasta üzerine okunursa şifa bulur. Devlet işlerinde kolaylık için okunur.

YA VEKİL(66) Bu ismi hergün okuyan bol hayır, bol rızık bol kazanç içinde olur.

YA MUHYİ (68) : Can bağışlayan, hayat ve sağlık veren İşlerin başarılı olması için okunur. Şifa için de etkilidir.

GÜNÜN HAVAS UYGULAMA SAATİ:1.Saat Zühreye aittir.Sevgi ve muhabbet çalışmaları için çok uygundur.

2.Saat Merküre aittir,tılsım ve vefk yazmak için son derece musaittir.

7.Saat zühreye aittir,kadınlara yönelik uygulamalarda son derece tesirlidir.

Hayırlı ve mutlu günler dilerim.

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ