UA-165698096-1
Sihirli NOTLARIM

Sihirli NOTLARIM

Merhaba Meleklerim

***Sevgi ve muhabbet çalışmaları için en uygun günler pazar,perşembe ve cumadır.Duaya başlarken niyetinizi orta yüksek bir sesle söyleyin. Okumalarınızı,güneş batınca ve uygun bir tütsü yakarak yapmanızı öneriyorum. Ayrıca ayın büyüme döneminde başlarsanız çok daha etkili olur.

****ŞİFA İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARINIZI AYIN KÜÇÜLME DÖNEMLERİNDE YAPARSANIZ DAHA ETKİLİ OLUR.

***Sayılara takılmayın.İçinizden geldiği kadar okuyun.Önemli olan,enerjinizi verimli gönderebileceğiniz kadar okumanız,eğer sıkılırsanız enerjiyi bloke etmiş olursunuz.

***Duaya başlarken ve bitirdiğinizde dileğinizi tekrar edin.Sorununuz çözülene kadar,hergün ara vermeden okumanızı öneririm.Ayrıca bir duayı okurken farklı okumalar yapmayın,sadece o anki dilek çalışmanıza odaklanın.

***Olumlamalarınızı hergün bir kaç kez tekrar edin.Kısa bir süre sonra, herşeyin pozitif olarak değiştiğini farkediceksiniz.

***Dualarınızın hızlı kabulü için öncesinde bir miktar sadaka vermenizi öneriyorum,eğer veremiyorsanız niyetinize odaklanarak bir hayvan dostumuzu temiz bir yiyecekle besleyebilirsiniz.

***ZİKİR ÇEKTİĞİNİZ TESBİHİ KİMSEYLE PAYLAŞMAYIN VE KUTUSUNDA MUHAFAZA EDİN.ODUN YADA GÜL AĞACINDAN TESBİH ENERJİYİ TUTMA AÇISINDAN ÇOK UYGUNDUR.

Hayırlı ve sağlıklı günler dilerim.

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ