UA-165698096-1
Sihirli Yaşam Reçetesi

Sihirli Yaşam Reçetesi

MERHABA MELEKLERİM

Nasıl ki hastalandığımızda tıbbi olarak müdehaleye ihtiyaç duyuyorsak ruhumuzda bir şeyler ters gittiğinde manevi olarak bir reçeteye ihtiyaç duyar. Hazırsanız eğer, melekler belkide sizi buraya bu yazıyı okumaya sürüklemiş olabilir:-) İlk adımı beraber atalım ve bu yazımızda arınmayla başlayalım ne dersiniz?

Çok basit bir kaç tarif vermek itiyorum siz kendinize en yakın olanı uygulayabilirsiniz.

1.Banyo suyunuza elma sirkesi koyarak auranızı açabilir daha ferah hissedebilirsiniz bunu haftada bir kez uygulamanızı tavsiye ediyorum.

 2.Üstünüze yapışan negatif enerjilerden arınmak için şampuanınıza biraz sirke ekler ve bunu alışkanlık haline getirirseniz doğal bir arınma yönteminiz olur.

3.Toprak yada cam kapta adaçayının kendisini yakın, tütsü haline geldiğinde kendinizi ayaklarınızdan başlarayak dönerek tütsüleyin. Bunu haftada bir daha sonra ayda bir olmak üzere uygulayabilirsiniz.

4.Çamaşırlarınızı yıkarken deterjan yada yumuşatıcı bölmesine biraz sirke ekleyin bunuda alışanlık haline getirebilirsiniz .

2.ADIM İÇTEN ARINMA

2.Adımımız bağışlama ve bağışlanma(içten arınma). Arındıktan sonra pürüzsüz bir başlangıç için öncelikle samimi bir şekilde tövbe etmeniz gerekior.Bunu içinizden geldiği, gibi rahat edebileceğiniz bir ortamda,orta yüksek bir sesle tek başına yapın.Ve mümkün olduğunca bağışlayıcı olun omuzlarınızdan yükleri atın ki kanatlanıp uçabilelim...

3.ADIM YOL HARİTASI

3.Adımımızda Hayatımızda nelerin değişmesi gerektiğine karar vereceğiz .Bunun en kolay yolu not almak ve yüzleşmek. Rahatça bir nefes alın ve içinizdeki olumsuz enerjiyi serbest bırakın. Soru başlıklarıyla başlayın.Örneğin; Hayatımda nelerin değişmesini istiyorum?Neler beni rahatsız ediyor?Bundan sonrası için planlarım neler? Hayatımda nelerin olmasını istiorum neleri istemiyorum?gibi bir liste yapın (siz kendinize uyarlayın).Samimi cevaplar verin listenizi oluşturduğunuzda elinizde size dair bir rapor olucak, yol haritası gibi düşünün. İsteklerinizi gerçeklestirmek için hazirsanız 4.adıma geçebiliriz.

4.ADIM OLUMLAMA

Mutlaka kendinize uygun bir olumlama cümlesi edinin.Söyledikleriniz kaderinizi belirler unutmayın.Sizlere örnek cümleler vereceğim. Siz kendinize en uygun olanı seçebilir yada değiştirip kişiselleştirebilirsiniz.Olumlamalarınızı liste haline getirin ve hergün tekrar edin.Çok kısa bir süre sonra bazı şeylerin değiştiğini fark edeceksiniz.

Örnek cümleler

*Kendimi seviyorum

*Bana geçmişte zarar veren herkesi affediyorum ve onlardan bağışlayarak uzaklaşıyorum.

*Sık sık iyi şeylerle karşılaşıyorum.Enerji doluyum.

* Asıl hayatım daha yeni başlıyor.

*Para bana kolay geliyor ben parayı kolay kazanıyorum.

*Sağlıklıyım huzur ve güven içindeyim.

*Aşk hayatımda herşey olması gerektiği gibi ben sevgiyim aşkı ve mutluluğu sürekli olarak kendime çekiyorum.

*Bolluk ve bereket doluyum.

*Güvendeyim ve ilahi bir kuvvet tarafından korunuyorum.

*Bugün bana yalnızca sevinç, mutluluk ve bolluk getirecek.

Mutlu ve hayırlı günler dilerim.

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ